Solarium No.1

Body-SpaceCo to jest Body-Space?

Body-Space to specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Urządzenia typu steper umieszczone są w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder.Jak działa Body-Space?

Body-Space to terapia wykorzystująca podciśnienie poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej w takich partiach ciała jak: talia, brzuch, uda, pośladki. Aktywny trening i panujące w kapsule podciśnienie prowadzi do lepszego ukrwienia skóry i stymulacji układu limfatycznego odpowiedzialnego za usuwanie nadmiernych płynów oraz zbędnych produktów przemiany materii. Efektem terapii jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności, elastyczności i w efekcie końcowym redukcja zbędnych centymetrów. Jak wynika z badań medycznych, podstawą spalania tkanki tłuszczowej jest prawidłowe krążenie krwi. Cellulit dotyka okolic ud, nóg, brzucha ze względu na słabe krążenie krwi w tych obszarach ciała. Osoba poddana zabiegowi w urządzeniu Body-Space ćwiczy w specjalistycznej kapsule w której wytwarzane jest podciśnienie. Powoduje to lepszy dopływ krwi do miejsc problematycznych - u kobiet są to uda, brzuch, pośladki - w których zazwyczaj jest słabsze krążenie. Podczas treningu dochodzi do przyspieszenia wyzwalania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, a wskutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utlenienia powstaje dwutlenek węgla i woda.
Eliminacja tkanki tłuszczowej przy pomocy Body-Space możliwa jest dzięki dwóm podstawowym czynnikom:
Podciśnienie - zapewnia efektywny dopływ krwi do tkanki tłuszczowej w okolicach dotkniętych cellulitem
Ruch - przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych w mięśniach
Ruch stymuluje również przepływ limfy, która odpowiedzialna jest za usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem jest wygładzenie, poprawa elastyczności i jędrności skóry.Efekty działania Body-Space:

- poprawa cyrkulacji krwi i limfy
- poprawa przemiany materii
- szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
- eliminacja cellulitu
- spadek wagi ciała
- poprawa sylwetki ciała
- redukcja zbędnych centymetrów w obwodach talii, pośladków ud,
- korzystne samopoczucie i wzrost witalności
- poprawa kondycji fizycznejPrzygotowanie do treningu

Przed rozpoczęciem treningu przeprowadzana jest wstępna konsultacja, mająca na celu stwierdzenie braku przeciwwskazań co do tego, aby osoba ćwicząca mogła korzystać z urządzenia.
Przed rozpoczęciem treningu następuje zmiana stroju przez ćwiczącego. Zalecany strój to bawełniana koszulka, luźne spodenki lub spodnie dresowe oraz obuwie sportowe: adidasy lub tenisówki. Ważne aby odzież do ćwiczeń była wygodna i nie uciskała ciała.
Na życzenie klienta dokonujemy pomiarów mających na celu weryfikacje osiągniętych efektów. Pomiar obejmuje uda, talię oraz biodra.
Przed wejściem do kapsuły ćwiczący zakłada pas uszczelniający. Dostępne rozmiary: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL. Ważne jest, aby dobierać odpowiedni rozmiar pasa zgodny z rozmiarem osoby ćwiczącej.Przeciwwskazania

Ciąża
Cukrzyca
Ostre bóle zakrzepowe
Nowotwory i guzy
Niedoczynność tarczycy
Ciężkie migreny
Choroby serca i choroby naczyniowe
Hormonalna stymulacja do zajścia w ciążę
Epilepsja
Wszczepione elementy metalowe
Nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych
Przepuklina, dyskopatia, kregoszczelina
Ostre zapalenie żył
Rozwarstwienie rogówki
Proteza kolanowa i biodrowa
Wszczepiony stymulator sercaZalecenia

W pierwszym tygodniu kuracji należy trenować 5 razy po 30 minut, a w następnych dwóch tygodniach 4 razy po 30 minut. W czwartym tygodniu i dalej dla podtrzymania efektów i dobrego samopoczucia 2-3 razy po 30 minut tygodniowo. Zaleca się wiosną i jesienią powtórzyć kurację.
Jeżeli chcesz osiągnąć optymalny efekt kuracji i w szybkim czasie wymodelować swoją sylwetkę skorzystaj z poniższych zaleceń:
Pij jak najwięcej wody mineralnej lub innych napojów bezcukrowych. Podczas treningu w Body-Space należy wypić 0,5 l niegazowanej wody mineralnej
Ogranicz spożycie tłuszczów, a do swojego jadłospisu wprowadź więcej świeżych owoców i warzyw
Zrezygnuj z produktów zatrzymujących wodę w organizmie - sól, ostre przyprawy, alkohol
Po treningu spożywaj produkty z dużą zawartością białka, aby wzmocnić i odżywić mięśnie np. nabiał, mięso z drobiu, ryby
W czasie kuracji nie stosuj żadnych drastycznych diet poniżej 1000 kcal
Pamiętaj, maksymalny czas ćwiczenia w "próżni" to 30 min dziennie


Cennik


1 TRENING - 12 zł


KARNET 12 TRENINGÓW - 100 zł


Karnet Body Space Karnet Body Space

Dla ćwiczących Vibra GRATIS!!!

VibraPozbądź sie zbędnych kilogramów i modeluj swoje ciało !!!

Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, cierpiących na brak aktywności, oraz dla tych, którzy po prostu nie lubią ćwiczyć. Dzięki technologii wibracyjnej, po treningu czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Z zalet urządzenia korzystają zarówno, sportowcy wyczynowi, osoby w wieku starszym, pacjenci klinik rehabilitacyjnych i szpitali, jak również klienci fitness klubów i gabinetów odnowy biologicznej. Skutecznie redukuje cellulit.Body-Space

Body-Space
Agencja Reklamowa Selekt - projekt i wykonanie

Liczba odwiedzin:
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!